Zum Inhalt springen
https://www.denolf.com/web/image/plant.info/26795/image_1920?unique=3727b73

Magnolia 'Genie' (PBR)

Magnolien

Magnolia 'Genie' is een aanrader voor tuinen van bijna elke grootte dankzij een compacte, smalle rechtopgaande groei, dichte vertakking en een uiteindelijke hoogte van ongeveer 4-5m. Als we kijken naar de originele 'Genie' boom kunnen we een hoogte verwachten van ca. 3m en een breedte van ca. 1,50m na tien jaar.

Magnolia 'Genie' is betrouwbaar rijk bloeiend, geënte planten van een jaar oud kunnen al bloemknoppen geven. De originele 'Genie 'produceerde een verbazingwekkend aantal van bijna 100 bloemen in haar tweede bloeiperiode. Een locatie in de volle zon is ideaal om de plant al haar potentieel te doen tonen.

Ongelooflijke zwart-rode, tulpvormige bloemknoppen ontrollen langzaam in afgeronde, bekervormige bloemen met 6-12 blaadjes en een diameter van ca. 15cm.

Eenmaal geopend, glimmen de licht geparfumeerde bloemen met hun stevige textuur echt in de kleuren van een diep rood-paars / robijn rood - een constante kleur die moeilijk te vinden is in de hele groep van de moderne hybride-magnolia's.

De uiteinden van de bloemblaadjes krullen licht over en geven zo aan elke individuele bloem een perfecte stijl en esthetiek door de wat lichtere kleur van de binnenkant van de bloemblaadjes te tonen.

↕ 300 cm ❄ -20 °C ☀ Sonne, Halbschatten

Flowering period

Jan
Feb
Mär
Apr
Mai
Jun
Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dez

Planting period

Jan
Feb
Mär
Apr
Mai
Jun
Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dez
Ideal (Sep–Jan)
Possible (until May)
Not recommended

Characteristics

Botanical

Genus Magnolia
Cultivar 'Genie'

Bloei

Blütezeit April, Mai, Juli, August
Farbe (Blüte) rot, violett, schwarz
Blüten duftend, Pflanzen mit Blüten

Blad

Immergrün nein
Farbe (Laub) grün

Groeiwijze

Höhe 300 cm

Standplaats

Winterhärte -20 °C
Bodentyp neutral
Standort Sonne, Halbschatten
Bodenfeuchtigkeit feucht

Gebruik

Typ (Verwendung) Strauch
Magnolia 'Genie' (PBR) is subject to European Plant Breeders Rights under nr. 20081702. Asexual propagation and/or use of the trademark without license are prohibited.