Se rendre au contenu
https://www.denolf.com/web/image/plant.info/26795/image_1920?unique=3727b73

Magnolia 'Genie' (PBR)

Magnolia 'Genie' is een aanrader voor tuinen van bijna elke grootte dankzij een compacte, smalle rechtopgaande groei, dichte vertakking en een uiteindelijke hoogte van ongeveer 4-5m. Als we kijken naar de originele 'Genie' boom kunnen we een hoogte verwachten van ca. 3m en een breedte van ca. 1,50m na tien jaar.

Magnolia 'Genie' is betrouwbaar rijk bloeiend, geënte planten van een jaar oud kunnen al bloemknoppen geven. De originele 'Genie 'produceerde een verbazingwekkend aantal van bijna 100 bloemen in haar tweede bloeiperiode. Een locatie in de volle zon is ideaal om de plant al haar potentieel te doen tonen.

Ongelooflijke zwart-rode, tulpvormige bloemknoppen ontrollen langzaam in afgeronde, bekervormige bloemen met 6-12 blaadjes en een diameter van ca. 15cm.

Eenmaal geopend, glimmen de licht geparfumeerde bloemen met hun stevige textuur echt in de kleuren van een diep rood-paars / robijn rood - een constante kleur die moeilijk te vinden is in de hele groep van de moderne hybride-magnolia's.

De uiteinden van de bloemblaadjes krullen licht over en geven zo aan elke individuele bloem een perfecte stijl en esthetiek door de wat lichtere kleur van de binnenkant van de bloemblaadjes te tonen.

↕ 300 cm ❄ -20 °C ☀ soleil, mi-ombre

Période de floraison

jan
fév
mar
avr
mai
jui
jui
aoû
sep
oct
nov
déc

Période de plantation

jan
fév
mar
avr
mai
jui
jui
aoû
sep
oct
nov
déc
Idéal (sept.–janv.)
Possible (jusqu'en mai)
Déconseillé

Caractéristiques

Botanique

Genus Magnolia
Cultivar 'Genie'

Bloei

Floraison avril, mai, juillet, août
Couleur (fleur) rouge, violet, noir
Fleurs parfumé, plante avec des fleurs

Blad

Persistant non
Couleur (feuillage) vert

Groeiwijze

Hauteur 300 cm

Standplaats

Rusticité -20 °C
Type de sol neutre
Emplacement soleil, mi-ombre
Humidité du sol humide

Gebruik

Type (usage) arbuste
Magnolia 'Genie' (PBR) is subject to European Plant Breeders Rights under nr. 20081702. Asexual propagation and/or use of the trademark without license are prohibited.